Rekrutacja do projektu Erasmusplus

• Rekrutacja do projektu Erasmusplus

Praktyki zawodowe grupy I w Rimini maj - czerwiec 2015

Przypominamy uczniom klas: 3 HK (technik handlowiec), 3 RA i 3 RB o rekrutacji do wyjazdu na praktyki zagraniczne w ramach projektu: „ Marketing w praktyce” w ramach programu Erasmus+,  finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Udział w projekcie to doskonalenie umiejętności językowych, poszerzenie kwalifikacji zawodowych, poznanie obyczajów i kultury we Włoszech. Udział w praktykach poprzez zdobycie certyfikatów podniesie Waszą atrakcyjność na rynku pracy.

Termin składania ankiet: 20.01.2015 r. w Sekretariacie Szkoły.

Wyjazd II grupy do Rimini na praktyki zawodowe przewidywany jest na X.2015 r.

Klasy 2 RH, 2RA i 1EA już dziś zachęcamy do systematycznej nauki i zdobywania jak najlepszych ocen oraz udzielania się w życiu szkolnym:)

Praktyki w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Koordynatorzy projektu: C. Zaloudik, J. Mojeścik

Ankieta      Regulamin