godlo

 

Dźwięki muzyki rozbrzmiewały w murach cieszyńskiego Domu Narodowego podczas piątkowego V Koncertu Marzeń Londzina!

Muzyka, śpiew, taniec oraz zaskakująca niespodzianka pochłonęły widzów wspaniałego jubileuszowego przedsięwzięcia, jakie zorganizowała nasza szkoła. Uczniowie, jak również absolwenci oraz sympatycy szkoły wspólnymi siłami pod kierownictwem i wsparciem nauczycieli oraz dyrekcji po raz piąty zorganizowali Koncert Marzeń Londzina.

Przede wszystkim dziękujemy Wszystkim Państwu, którzy postanowiliście przyjść zobaczyć dzieło, jakie stworzyliśmy - naszej wspaniałej publiczności, bez której to przedsięwzięcie nie miałoby sensu. Dziękujemy za wsparcie naszego szkolnego Klubu Młodzieżowego!

Szczególne podziękowania dla Dyrekcji Szkoły oraz nauczycieli-opiekunów: p. Agnieszce Jagiełło, p. Wojciechowi Bartnikowi, p. Danucie Skibińskiej oraz p. Lucynie Nowak-Aguši.

Dziękujemy naszym muzykom: skrzypce - Daria Warsińska, gitara akustyczna - Weronika Loter, fortepian - Przemysław Wójtowicz, perkusja - Sławomir Warsiński, kontrabas - Stanisław Dudek, akordeon - Jakub Waluś, gitara elektryczna - Tomasz Madzia.

Podziękowania dla wokalistek: Agnieszka Fabian, Agnieszka Rakus, Dominika Ligocka, Magdalena Pawłowska, Martyna Żyła, Pamela Sztwiertnia, Paulina Milczarek, Sandra Sikora, Wioletta Przemyk, Aneta Cieślar, Martyna Kamińska.

Dziękujemy Błażejowi Smyka za pokaz tańca nowoczesnego, Pawłowi Król za nietypowy pokaz układania na czas Kostki Rubika oraz prowadzącym koncert Michalinie Chraścina oraz Marcinowi Pilch.

Dziękujemy dyrekcji Domu Narodowego, za możliwość zorganizowania koncertu. Dziękujemy obsłudze technicznej, która dbała o to, aby na scenie było wszystko na swoim miejscu. Dziękujemy akustykom, oświetleniowcom, fotografom, filmowcom (czekamy na efekty!), szatniarkom, bileterkom oraz wszystkim, których nie sposób wymienić!

Do zobaczenia za rok!

 

ps Więcej zdjęć na szkolnym profilu FB oraz tu: http://fotoreportaz.ox.pl/fotoreportaz,8320,v-koncert-marzen-londzina.html

Marcin Pilch -  Samorząd Szkolny

 Emotikon heart

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com