godlo

 

 

 

III Koncert Marzeń Londzina już za namiUśmiech Było wspanialeUśmiechUśmiechUśmiech W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację koncertu:
p. dyrektor Liliannie Zemle; p. dyrektorowi Leszkowi Pindurowi; p. Krystynie Obszarny oraz nauczycielom: D.Skibińskiej, A.Kurowskiej, E. Barańskiej, W. Bartnikowi, p. Lucynie Nowak-Agusi, E.Kuraczowskiej.
Szczególne podziękowania należą się przede wszystkim naszym wspaniałym wykonawcom - uczniom i przyjaciołom naszej szkoły:
Sławkowi Warsińskiemu, Darii Warsińskiej, Przemkowi Wójtowiczowi, Patrykowi Gaszczykowi, Kamilowi Pyclikowi, Szymonowi Kucharczykowi, Magdzie Pawłowskiej, Wioli Przemyk, Paulinie Madzi, Paulinie Milczarek, Kindze Krężelok, Kindze Sikora, Julii Piekarskiej, Pamieli Sztwiertnia, Agnieszce Fabian, Sabinie Brodzie, Paulinie Mazurek, Ani Kopeć, Magdzie Machałowskiej, Marcinowi Sitek, Patrycji Bomastyk, Błażejowi Smyka, Jakubowi Trylskiemu, Szymonowi Lebryk, Natalii i Sandrze Sobel oraz wszystkim, którzy w jaki kolwiek sposób uświetnili nasz koncert, czy to na scenie czy poza nią.

Ci, którzy byli w piątek w Domu Narodowym, na pewno powiedzą, że świetnie się bawiliUśmiechA Ci, których nie było mogą pooglądać fotorelację z koncertu i z niecierpliwością oczekiwać publikacji zapisu koncertu na YoutubeUśmiech Zapraszamy za rok!!!


http://fotoreportaz.ox.pl/fotoreportaz,6477,iii-koncert-marzen-londzina.html

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com