godlo

 

KLASA 2eaCiasto truskawkowe upieczone przez młodzież oraz cukierki ufundowane przez Dyrekcję, umiliły Dzień Dziecka połączony z FINAŁEM Piłki Siatkowej Dziewcząt o Mistrzostwo ZSEG.
W Finale brały udział 4-ry klasy /3eb, 2ea, 2ks, 2hg/, które wcześniej przebrnęły przez eliminacje. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym", do 2-ch wygranych setów, i w sumie 6-ść meczy.

Bezkonkurecyjna już od trzech lat okazała się znowu klasa 3eb, która wygrała wszystko, co było do wygrania, nie tracąc nawet żadnego seta. Większa rywalizacja towarzyszyła pozostałym
trzem klasom, które wygrały po jednym meczu, miały taki sam stosunek wygranych do przegranych setów i o ich kolejności w turnieju zadecydawały tzw. małe punkty oraz bezpośrednie pojedynki.

Ostatecznie więc drugie miejsce przypadło klasie 2ea, trzecie klasie 2ks, a czwarte klasie 2hg. Warto podkreślić, iż w ubiegłym roku szkolnym zarówno udział, jak i kolejność tych drużyn, była taka sama. Świadczy to, o stabilnym poziomie tych drużyn jaki prezentują.

Trzykrotne Mistrzynie, które zdobyły Puchar Przechodni, już na własność, wystąpiły w
składzie: Natalia Siekierka-kapitan, Dominika Strządała, Pamela Sztwiertnia, Angelika Mika, Zofia Rajwa, Agnieszka Matlak, Ewelina Szary, Marzena Czyż.

Klasę 2ea reprezentowały:Aneta Biłko-kapitan, Dominika Ligocka, Magdalena Gonska, Magdalena Janik, Marlena Przybyła, Monika Chujeba, Nikoletta Stopczyk, Izabella Stekla, Katarzyna Wojacka, Justyna Szpicka, Agnieszka Kolba.

Klasa 2ks w składzie: Justyna Żyła, Karina Brudny, Barbara Greń, Gabriela Staś, Karolina Jaworska, Roksana Gacek, Edyta Tomaszko.

W skład klasy 2hg weszły: Ewa Mider-kapitan, Karolina Przeczek, Katarzyna Kałuża, Nikolina Cieślar, Małgorzata Greń, Oliwia Czyż, Natalia Siąkała.

Organizacją Finału zajęli się Wiesław Wojnar-sędzia główny, Aleksandra Wojnar-Huczała-patron medialny wraz z młodzieżą z klas: 1tu, 1gb i 2ks.
Dziękujemy młodzieży za aktywne uczestnictwo w imprezie i współorganizację, oraz życzymy dalszych sportowych sukcesów !

/Wiesław Wojnar/

KLASA 2hgKLASA 2ksKLASA 3eb

Korzysta z serwisu

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Praktyki - Cordoba 2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com