godlo

 

kir

 

WYNIKI NABORU UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU INTERREG

flagi pl czZgodnie z regulaminem rekrutacji uczestników projektu p.t.: „Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej“ komisja rekrutacyjna zakończyła w dniu 2 marca 2017r. nabór do projektu oraz ustaliła listę podstawową i rezerwową uczestników (patrz: lista uczestników INTERREG - ZSEG).
Listę podstawową stanowi 21 uczniów z klas: 2EA, 2TU, 3EA i 2TA, zaś listę rezerwową – 3 uczniów z klas: 3EA i 2EA.

Zakwalifikowani uczniowie zobowiązani są do aktywnego uczestnictwa w działaniach związanych z realizacją projektu: spotkaniach informacyjnych i roboczych, kursie języka czeskiego, warsztatach zawodowych, targach firm symulacyjnych, wycieczkach naukowych, a także działaniach popularyzujących rezultaty projektu w środowisku szkolnym i lokalnym.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w dniu dzisiejszym (piątek) - 3 marca 2017r. o godz. 14:05 w sali 321 odbędzie się spotkanie informacyjno-organizacyjne dla uczestników projektu.
Obecność wszystkich uczniów z listy podstawowej i rezerwowej jest - ze względu na kwestie formalne związane z realizacją projektu - obowiązkowa. Serdecznie zapraszamy!

w imieniu komisji rekrutacyjnej:
Aleksandra Pilorz – koordynator projektu
(opublikowano: 03.03.2017)

logo cz pl eulogo euroregion śc

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A
Republika Czeska - Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu
Śląsk Cieszyński –
Těšínské Slezsko i budżetu państwa.

Korzysta z serwisu

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

100-lecie ZSEG

Praktyki - Cordoba 2017

Robert Sowa w ZSEG

Jak zrobić drink bezalkoholowy na herbacie?

POLONEZ "Pan Tadeusz"

"Polsko-ukraiński most ponad granicami"

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com