godlo

 

Wytyczne odnośnie działalności biblioteki szkolnej.

 ( opracowane na podstawie rekomendacji BN, MEN, GIS, MZ)

 1. Biblioteka czynna dla uczniów i nauczycieli:

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, PIĄTEK - 9.00 - 12.00

ŚRODA, CZWARTEK - 10.00 - 13.00

 1. Z biblioteki mogą korzystać tylko czytelnicy zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej, którzy nie przebywają w kwarantannie lub izolacji.
 2. Czytelnik odwiedzający bibliotekę zobowiązany jest do założenia maseczki lub innej osłony ust i nosa,  oraz zdezynfekowania rąk przed wejsciem.
 3. W bibliotece mogą przebywać jednocześnie dwie osoby, utrzymujące odpowiedni dystans od siebie i nauczyciela bibliotekarza( min. 1,5m).
 4. Nauczyciel bibliotekarz w czasie wizyty czytelnika nosi maseczkę lub inną ochronę ust i nosa oraz rękawiczki, które dezynfekuje po każdym kontakcie ze zwróconymi książkami.
 5. Po każdorazowym zwrocie książek blat biblioteczny jest dezynfekowany.
 6. Do odwołania nie ma możliwości korzystania z mini czytelni, stanowiska komputerowego, wypożyczeń czasopism.
 7. Nie realizuje się wypożyczeń na zasadzie wolnego dostępu do księgozbioru.
 8. Książki można zamówić z jednodniowym wyprzedzeniem poprzez napisanie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., również tą drogą można wyjaśniać wszelkie wątpliwości dotyczące zwrotu książek, itp.
 9. Katalog biblioteki szkolnej dostępny jest z każdego urządzenia mobilnego: katalog
 10. Zwroty książek:
 11. Czytelnik dokonujący zwrotu książek oprócz ochrony ust i nosa powinien posiadać rękawiczki.
 12. Zwrócone książki, odkładane są w specjalnie przygotowane miejsce, z oznaczoną datą zwrotu, podlegają 72 godzinnej kwarantannie. 
 13. Po upływie 72 godzinnej kwarantanny książki włączane są do obiegu.   
 14. Zwrócone książki nie są dezynfekowane  środkami  zawierającymi detergenty, alkohol  oraz nie są ozonowane ani naświetlane lampami UV ze względu na   szkodliwość na materiały celulozowe.          

Praktyki - Malaga 2019 cz.2

Spróbuj jak smakuje bezpieczeństwo

Praktyki - Malaga 2019

Praktyki - Cordoba 2017

Film o historii ZSEG

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com