godlo

 

            Uczyć się, czy się nie uczyć?

Oto jest pytanie!

 maxresdefault n

 Jak uczę się efektywnie 720x360

male

                            

Oczywiście, że się uczyć!

Dom był do tej pory miejscem odpoczynku i spędzania wolnego czasu.

Długa przerwa od szkoły wydawała się marzeniem każdego ucznia,
nauczanie on-line wyobrażaliśmy sobie jako jeden z najłatwiejszych sposobów przyswajania wiedzy.

W końcu gdzie jest nam przyjemniej niż we własnym, dobrze znanym domu, w wygodnym fotelu przed komputerem?

Rzeczywistość jednak bezlitośnie zweryfikowała nasze wyobrażenia na temat e-learningu. Materiału jest więcej niż w szkole, musimy wykazać się większą samodzielnością, a przestrzeń własnego domu nie tylko nie sprzyja, a wręcz odciąga nas od nauki, podobnie jak niewspółpracujący domownicy.

Jak więc podejść do zdalnej nauki, by była ona skuteczna i nie rozciągała się na cały dzień?

Jak wykorzystać obecną sytuację, by usprawnić swoje sposoby na naukę w ogóle?

Jak zmotywować się do pracy?

Przesyłajcie swoje propozycje, co Wam pomaga?

Technika wykonania dowolna, może być plakat, odręczna notatka na kawałku papieru, rysunek, szkic.

Przesłane propozycje zostaną zamieszczone na stronie szkoły. Tak aby były pomocne dla całej naszej społeczności szkolnej.

Nagrodą za przesłane propozycje będą punkty dodatnie. Pomogą Wam w uzyskaniu zachowania wzorowego za ten rok szkolny. Ilość punktów będzie uzależniona od sposobu przedstawienia propozycji uczenia się w domu ( od 25 do 50 pkt. )

Dyrekcja Szkoły zadeklarowała ufundowanie nagród dla uczniów najlepszych prac. 

Adres do przesyłania prac: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., termin do 17 czerwca.

Dziękuję klasom 2KA, 2GA, 3HG za dotychczas przesłane prace, które możecie oglądać w Galerii, we wcześniejszym artykule.

Praktyki - Malaga 2019 cz.2

Spróbuj jak smakuje bezpieczeństwo

Praktyki - Malaga 2019

Praktyki - Cordoba 2017

Film o historii ZSEG

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com