godlo

 

We wtorek odbyła się kolejna wspólna akcja Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie i uczniów naszej szkoły. Zespoły złożone z policjantów i uczniów klasy 1GA zwracali uwagę pieszym na prawidłowe zachowanie się przy przechodzeniu przez jezdnię. Wspólnie oceniali ich zachowanie: czy właściwie rozejrzeli się w obu kierunkach, czy zatrzymali się przed przejściem, czy byli skupieni na tym, co dzieje się wokół nich, jak reagują na ich zachowanie kierowcy?. Wspólne działania prowadzone były jednocześnie w kilku miejscach naszego miasta: w rejonie przejść przy ul. Górny Rynek, a także w rejonie Starostwa Powiatowego i w pobliżu dworca autobusowego. Policjanci z młodzieżą zachęcali do rozmowy na temat bezpieczeństwa pieszych.

Dla tych, którzy właściwie przeszli przez jezdnię, policjanci oraz uczniowie mieli ciastko „smaczne”, z lukrem posypane kokosem. Z kolei ci, którzy w pośpiechu przechodzili i nie kontrolowali czy nie nadjeżdża samochód i tym samym zbagatelizowali swoje bezpieczeństwo, otrzymywali ciastko „niesmaczne” z polewą czekoladową i papryczką chilli.

Wspólna inicjatywa ma przede wszystkim uświadamiać, jak ważna jest edukacja i wspólna walka o bezpieczeństwo na drodze.

Gorąco zachęcamy wszystkich, którym bezpieczeństwo nie jest obojętne, aby reagowali i aktywnie włączyli się w promocję bezpieczeństwa!

Niech każdy będzie jego ambasadorem!

IMG 7248 mal

 

1.mal    
 2.mal    
3 1429 m4 2 m  

 

 

 

 

 

 
 

 

5 mal 
 6.mal

Sekcja Gastronomiczna

Praktyki - Malaga 2019

<>

Praktyki - Cordoba 2017

Film o historii ZSEG

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com