godlo

 

1 MIEJSCE w Grupie w Cieszynie i WICE MISTRZOSTWO POWIATU

 

5 lutego br byliśmy gospodarzami miejskiej I grupy eliminacyjnej w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze dziewczyny rozegrały mecze z dwoma zespołami. Tym razem rywalkami były siatkarki z: I LO i ZSB. Z tej rywalizacji nasze zawodniczki "wyszły" na pierwszym miejscu, pokonując zdecydowanie ZSB oraz najsilniejszego przeciwnika tej rywalizacji, zespół I LO po zaciętym i wyrównanym boju. Nasze siatkarki sprawiły tym samym ogromną niespodziankę, bowiem od paru lat nie mogły jakoś pokonać "Osucha". Awansowały tym samym do finału powiatowego wraz z II LO, które "wygrało" II grupę eliminacyjną.

Finał powiatowy z udziałem 3-ch drużyn: II LO, ZSEG i ZSGH z Wisły odbył się 8 marca w hali sportowej ZST i O w Skoczowie. Rozegrano w sumie 3 mecze, w których nasze siatkarki wygrały z ZSGH Wisła, uległy II LO, ale i tak osiągnęły niepodważalny sukces na miarę swoich obecnych możliwości zdobywając przecież wice mistrzostwo Powiatu.

Od wielu już lat rywalizacja sportowa w piłce siatkowej dziewcząt w Cieszynie jest bardzo zacięta, na którą to sytuację, niewątpliwie mają wpływ istniejące tu i w powiecie kluby.

Dziewczęta ZSEG, po przygotowaniach na zajęciach pozalekcyjnych w ramach szkolnej sekcji SKS, reprezentowały szkołę w składzie: kapitan-Agnieszka Chrapek 4gb, Karolina Kupka 3gb, Aleksandra Stoszek 3gb, Natalia Tomiczek 2ta, Klaudia Kuś 2ea, Karolina Obracaj 2ga, Oliwia Kaczmarczyk 1ea, Martyna Wasyl 1tu, Patrycja Nowosielska 1sc, Anna Szczypka 1tu, Gabriela Herok 1hk, Nikola Rutkowska 1sc, Daria Nikiel 2ht i Paulina Górska 1hk.

GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!

Opracował: Wiesław Wojnar

Praktyki - Malaga 2019

<>

Praktyki - Cordoba 2017

Film o historii ZSEG

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com