godlo

 

pływacy 2018

Nasi szkolni pływacy w drużynowych, powiatowych zawodach pływackich, rozegranych na basenie "Delfin" w Skoczowie, zajęli po raz kolejny drugie miejsce. Zakwalifikowali się tym  samym do zawodów rejonowych, które rozegrane zostały w Pszczynie. Tam spisali się znowu na medal, tym razem srebrny, poprawiając tym samym swój ubiegłoroczny wynik, kiedy to zajęli wówczas trzecie miejsce. Pływanie drużynowe wymaga uczestniczenia w nim 8-miu pływaków, którzy startują tylko w jednej konkurencji indywidualnej oraz sztafecie w stylu dowolnym na dystansie 50m.

Dwukrotną Srebrną Drużynę reprezentowali:

1/STOSZEK KACPER kl.3ra – 100m stylem zmiennym,

2/PŁONKA ŁUKASZ kl.3ta – 100m stylem grzbietowym

3/PARCHAŃSKI KAMIL kl.2ea – 100m stylem klasycznym

4/WALICZEK PIOTR kl.4ta – 100m stylem dowolnym

5/HOLUBEK PAWEŁ kl.3tb – 50m stylem motylkowym

6/WIESZCZEK KRZYSZTOF kl.3sc – 50m stylem grzbietowym

7/SOBEL MATEUSZ kl.3ra/powiat/ i LIPOWCZAN PATRYK kl.3tu /rejon/ – 50m stylem klasycznym

8/RUCKI MATEUSZ kl.4ta – 50m stylem dowolnym

 

Nasz kapitan KACPER STOSZEK z kl.3ra oraz KAMIL PARCHAŃSKI spisałi się indywidualnie na złoty medal, wygrywając swoje dystansy zarówno w zawodach powiatowych jak i rejonowych.

 

Gratulacje Panowie, życzymy dalszych sukcesów!

Opracował opiekun drużyny: Wiesław Wojnar

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com