godlo

 

 "To było, jest i będzie... czyli artystyczny Przekładaniec Londzina" - w to jubileuszowe przedsięwzięcie było zaangażowanych wielu uczniów, którym chcemy serdecznie podziękować.

Grono artystów stanowili: Gabriela Kiełkowska 3gb, Magdalena Lorens 2tu, Weronika Loter 4ra, Oliwia Malczyk 1ra,Tomasz Pilch 4tu, Sandra Sikora 4ra, Marta Skupień 4ra, Magdalena Stawarska 2ea, Natalia Wilgocka 4ra, Patrycja Wrzalik 3ea, Łukasz Brudny 2hk, Stanisław Homa 2ks, Filip Szczypka 2ta, Krzysztof Wieszczek 3 sc, absolwenci-Magdalena Pawłowska, Marcin Pilch oraz Mateusz Bracki i Tomasz Telakowski z LO im. A.Osuchowskiego.

Zespół taneczny w składzie: Wojciech Dragon 1tb, Łukasz Dzięgiel 2 ta, Patrycja Francuz 3ga, Kacper Kamieński 3gb, Katarzyna Kocur 4ga, Dawid Kotwica 1tb, Karolina Kubica 4ra, Patryk Maleska 1ga, Gabriela Osowska 2ra, Jakub Polok 1tb, Krystian Ryczek 2tu, Bartłomiej Sabiniok 2ta, Remigiusz Skrzypoń 1tb, Justyna Sosin 4ra, Adam Szafarczyk 4gb, Natalia Wilgocka 4ra, Anna Wiszczor 4ra, Konrad Zawada 3ta oraz Estera Ciemała , Martyna Dziadek, Martyna Kołatek, Klaudia Pagieła, Natalia Serwotka, Lidia Trybulska z ZDZ.

Mażoretki oraz szkolny kabaret "Ferment"i "Moliki Patisona".

Obsługa techniczna i prezentacje: Bartek Bukowski, Rafał Dudek, Kamil Gruszczyk, Konrad Klekot, Sebastian Michałek, Łukasz Pszczółka, Remigiusz Ratajczyk, Mateusz Rucki, Kamil Sikora, Paweł Szuba, Jan Urbaś z kl.4ta.

Wolontariusze: Karolina Nikiel, Natalia Myga, Wiktoria Głowacka, Patrycja Litowińska, Daniel Kreis, Tymoteusz Bulandra, Wiktoria Skotnicka, Gabriela Miodek, Jakub Łomozik, Szymon Rogala, Sonia Cieslar, Jakub Kuczera, Seweryn [i]Arndt z kl.2ea, Mateusz Siuzdak, Filip Szczypka,, Jakub szupina, Patryk Madzia, Hubert Olszewski,, Kornel Malec, Wiktor Datoń, Kamil Fudala, Mateusz Jagielski, Marcel Zmełty, Kamil Tekla, Kamil Wiszczor, Natalia Tomiczek, Kamil Bukowczan, Wojciech Bulandra, Andrzej Macura z kl.2ta, Klaudia Wrona, Natalia Możdżeń, Dominika Ochrana z kl.2hk, Dominika Greń, Martyna Heller z kl.2ra, Dawid Odoj z kl.3tb, Klaudia Suwińska, Elżbieta Stasik, Magdalena Macura z kl.3hg, Patrycja Dendys, Anna Mlak, Agata Borowiecka, Mateusz Sobel, Weronika Macura, Aleksandra Kawulok, Natalia Szajter, Ewa Janik z kl.3ra, Elżbieta Bednarczyk, Maciej Stawarczyk z kl.3ea, Sara Prandzioch, Marta Pietrzyk, Klaudia Szarzec, Jaśmina Chmiel, Adrianna Kornacka, Dominika Ciupka, Łukasz Frączek, Natalia Drężek, Dominika Skrobol, Sebastian Kędzierski, Karolina Kierun, Tomasz Samuel z kl.3tu, Anna Kubicjus, Karolina Podstada z kl.4rh, Klaudia Biegun, Lucyna Zeman, Izabela Staniek, Magdalena Białożyt z kl.4tu, Maks Tomica, Jakub Franczak, Patryk Niesporek, Bartłomiej Pszczółka, Sylwia Wałach, Kamil Sudoł, Aleksandra Maroszek, Magdalena Idasiak, Marcelina Hojoł, Karolina Konieczny, Karolina Tomczyk, Monika Mendrek, Dominika Strzadała, Izabela Handzel, Wiktoria Malec, Ewelina Siąkała z kl.4ra

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com