godlo

 

W ramach obchodów 100 - lecia szkoły 25 maja, na sali gimnastycznej ZSEG rozegrany został 7 Memoriał im. Leszka Klemczaka. W turnieju wzięły udział drużyny żeńskie: LKS Cieszynianka, absolwentki szkoły, uczennice ZSEG i męskie: Przyjaciele Leszka Klemczaka, absolwenci oraz uczniowie. Mecze zostały rozegrane systemem ”każdy z każdym” w kategorii męskiej i żeńskiej.

Turniej kobiet:

1 miejsce - LKS Cieszynianka: Dorota Żurek, Sylwia Cieślar, Sabina Kluska, Małgorzata Kluska, Jolanta Nowak.

2 miejsce - absolwentki: Monika Żywioł, Angelika Przybyła, Paulina Nowak, Natalia Siekierka.

3 miejsce - uczennice ZSEG: Martyna Heller, Izabella Staniek, Magdalena Rodenko, Klaudia Rogowska, Dominika Greń, Anna Zawada, Anna Greń, Magdalena Białożyt, Natalia Socała, Nikoletta Cichoń, Monika Jucha, Daria Polok.

Turniej mężczyzn:

1 miejsce - Przyjaciele Leszka Klemczaka: Marek Domajer, Piotr Grycz, Leszek Siwy, Adam Hajduk, Zenek Skowron, Ireneusz Nowak, Łukasz Kuboszek.

2 miejsce - absolwenci: Paweł Gizka, Jakub Robosz, Grzegorz Głazowski, Ireneusz Socha, Mateusz Klimosz, Klaudiusz Mucek i Adam Stuchlik.

3 miejsce - uczniowie: Konrad Zawada, Mateusz Marek, Alan Fizek, Kamil Macha, Maks Rybiec, Patryk Wolter, Paweł Holubek, Łukasz Płonka, Szymon Wawrzyczek, Filip Balcar, Jakub Moskała, Szymon Kania.

Miłą i przyjazną atmosferę zapewnił DJ DEJWID [ Dawid Grabowski z 3TL- ZDZ]. Dziękujemy Lucynie z 1KS i Monice z 2HT za pyszne ciasta, absolwentce Sabinie za Cieszyńskie Kanapki, Wiktorii i Justynie z kl.2GA za profesjonalną obsługę oraz sędziemu p. G. Żwakowi przede wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość.

 

ZAPRASZAMY NA NASTĘPNY MEMORIAŁ W PRZYSZŁYM ROKU

Organizator: Jolanta Nowak

 

Leszek Klemczak (ur.13.06. 1948 r. w Cieszynie, zm. 22 lipca 2011r. ) – trener koszykówki KS Piast Cieszyn, LKS Cieszynianka.

Od 15 roku życia związał się z koszykówką naszego miasta. W sezonie 1963/64 rozpoczął grę w klubie Stal Cieszyn pod okiem trenera Janusza Kunisza. Całe jego życie związane było z nauczaniem dzieci w szkole podstawowej, średniej i trenowaniem młodzieży.

W roku 1988 r, rozpoczął pracę w ZSEG w Cieszynie i związał się z klubem LKS Cieszynianka, gdzie przez 14 lat uczył gry w koszykówkę dziewczyny- od młodziczek, aż po seniorki. Z drużyną kadetek zdobył 7 miejsce w Mistrzostwach Polski w Szczecinie oraz wiele medali Igrzysk Młodzieży Szkół Rolniczych i Szkół Handlowych. Przez kilka lat drużyna szkolna grała w 2 lidze kobiet, a wiele naszych wychowanek zaistniało na parkietach klubów w całęj Polsce. W 2002r przeszedł na emeryturę i od tego czasu zajmował się sędziowaniem rozgrywek szkolnych w całym powiecie, amatorskiej ligi koszykówki oraz jako sędzia stolikowy rozgrywek drużyn koszykówki MOSIR-u Cieszyn.

Co roku byłe zawodniczki klubu biorą udział w Memoriale im. Leszka Klemczaka, organizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły, dla uczczenia pamięci naszego długoletniego nauczyciela i trenera.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com