godlo

 

motoryzacyjnyW dniu 26.05.2018r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu, przeprowadzono XXII Wojewódzki Finał Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, w którym uczestniczyło 10 drużyn. Przebieg turnieju wyglądał podobnie jak w poprzednich etapach. Po części teoretycznej, która zawierała testy z wiedzy ogólnej, skrzyżowań i historii motoryzacji, uczestnicy przystąpili do częsci praktycznej. Tutaj czekały na nich zadania z pierwszej pomocy przedmedycznej, odnalezienie usterek w samochodzie, motocyklu oraz skuterze. Ważnym etapem finału turnieju była sprawnościowo-szybkościowa jazda skuterem oraz test Stewarda samochodem osobowym. Miło nam poinformować, źe reprezentacja ZSEG w niezmiennym już składzie (Łukasz Płonka, Dawid Hofman, Konrad Klekot) i tym razem stanęła na wysokosci zadania godnie przystępując do walki z reprezentacjami w większości szkół samochodowych! Ostatecznie zajęli oni miejsce tuż za podium (IVmsc) co jest niesamowitym sukcesem ! :)

Serdecznie gratulujemy naszym chłopakom!!! :)

 

1.Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu

2.Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu

3.Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych w Zabrzu

4.Zespół szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie

5.Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych w Częstochowie

6.CKZiU w Sosnowcu

7.Zespół Szkół im.B.Prusa w Częstochowie

8.Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach

9.II Liceum Ogólnokształcące w Jaworznie

10.CKZiU w Żorach

Opiekun: Sylwia Kuczera

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com