Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla uczniów i absolwentów, którzy zdali egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 są do odbioru w szkole  od  8 kwietnia 2021 r. (czwartek) . Powyższa informacja dotyczy absolwentów i osób, którym świadectwo EPKZ jest pilnie potrzebne do pracy.

Czwartoklasistów prosimy jednak, aby ze względu na sytuację epidemiczną wstrzymali się z odbiorem świadectw do końca kwietnia, kiedy będą odbierali od wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. Wtedy rozdamy również świadectwa EPKZ.

Przypominamy, że osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń-luty 2021 mogą złożyć  deklarację przystąpienia do egzaminu na sesję czerwiec-lipiec 2021r. w sekretariacie do 8 kwietnia 2021 r. do godziny 1500.

Copyrights 2020 By ZSEG Created By StronyDlafirm.eu