Zapraszamy Was do naszego jesiennego słodkiego konkursu!

Jaki wypiek kojarzy Wam się z jesienią? Szarlotka! To tradycyjne ciasto z jabłkami jest kwintesencją polskiego najlepszego deseru. Zapraszamy Was do naszego jesiennego słodkiego konkursu! Podziel się z nami swoim przepisem na szarlotkę lub inne ciasto z jabłkami i wygraj ciekawe nagrody! 

 

Zadanie konkursowe: 
1. Przygotuj przepis na ciasto z jabłkami. 
2. Zrób zdjęcie 

Przepis ze zdjęciem prześlij przez czat na platformie Teams –  do 28 września do Doroty Urbańczyk. 

  Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się  w poniedziałek 03.10.2022. 

Jedna osoba może dodać dowolną ilość przepisów, ale wygrać tylko 1 nagrodę. 

 

 
Prawa autorskie do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem. Przepisy wraz ze zdjęciem zostaną opublikowane na stronie szkoły w zakładce „Smaki Londzina” 

Copyrights 2020 By ZSEG Created By StronyDlafirm.eu