DZIAŁO SIĘ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ !!!

Wszystkie drogi prowadzą do BIBLIOTEKI… Przekonali się o tym Ci, którzy do nas trafili. Potwierdziło się, że nasza biblioteka to nie tylko wypożyczalnia lektur, ale klimatyczne, wesołe miejsce, w którym można się świetnie bawić. Śmiechu było co niemiara przy wymyślaniu hasła zachęcającego do czytania. Bezapelacyjnie najlepszymi okazały się : „Zamiast grać na telefonie, czytaj książki kutafonie”, „Czytanie jest cool, więc czytaj full”, „Czytać muszę, bo się uduszę”. A z czym kojarzyło się naszym gościom słowo Biblioteka??? – Poczytajka, Czilówa, Książkoteka, Lajberka, Książkobralnia i wiele, wiele innych. Trochę poważniej: Komu i jak chcieliby pomagać potencjalni członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza? – wszystkim potrzebującym, w każdy możliwy sposób. W ten sposób powstała baza pomysłów gotowych do wykorzystania. Po intelektualnym wysiłku przyszedł czas na odpoczynek na słynnej „ kanapie Londzina”. Zresetowani sięgnęli po dowolne książki, aby sprostać kolejnemu wyzwaniu: nagrywaniu bibliotecznego audiobooka, którego treść stanowiły fragmenty z wybranych książek wedle klucza, którym były daty związane z historią szkoły. Nic nie jest takie, na jakie wygląda… pozorny brak logiki złożył się w intrygującą opowieść, którą wkrótce Wam zaprezentujemy.

 Bardzo dziękujemy Wiktorii, Justynie, Kamili i Milenie z klasy 1 TF za zaangażowanie i profesjonalizm.

Biblioteka szkolna.

Copyrights 2020 By ZSEG Created By StronyDlafirm.eu