Akcja społeczno-edukacyjna "Żonkile" cz. 2

Akcji " Żonkile" od początku towarzyszy hasło " Łączy nas pamięć ", która jest nadrzędną wartością  jednoczącą i nadającą wspólną tożsamość.

Biblioteka szkolna zaprasza do wirtualnej podróży w czasie: odwiedzimy Polin Muzeum Historii Żydów Polskich - 1000 lat historii polskich Żydów w jedną godzinę    A potem  przeniesiemy się do zupełnie innej rzeczywistości.....do 1943 roku........Obejrzyjcie film -   Nie było żadnej nadziei. Powstanie w getcie warszawskim 1943.    

" Historia nigdy nie daje prostych odpowiedzi, choć czasem wymagamy od niej czerni i bieli. Tak też jest z relacjami polsko-żydowskimi, bo choć naród wiele spraw determinuje, to ów naród składa się przecież z ludzi. A ci są różni i ich historie też takie pozostają".

Biblioteka szkolna

Copyrights 2020 By ZSEG Created By StronyDlafirm.eu