Olimpiada

Cieszymy się, że mimo to, że wokół szalała pandemia i spotykaliśmy się na każdym kroku z wieloma ograniczeniami, to udało się stworzyć takie miejsce, w którym znalazła się przestrzeń na praktykę, rozwój kompetencji przyszłości i radość z działania!

Dziękujemy bardzo pani dyrektor Bożenie Kani-Sitek za życzliwe wsparcie i pomoc w realizacji projektu i stacjonarnych warsztatów,  które odbyły się  w ramach projektu.

Podziękowania również kierujemy do Rady Rodziców, która wsparła nas finansowo w realizacji tego projektu. Dzięki temu mogłyśmy wydrukować plakaty informujące o naszym projekcie jak i zakupić surowce potrzebne do realizacji warsztatów: "Zdrowe zamienniki energetyków",  w których uczestniczyło 51 uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w realizacji tego projektu.

Zachęcamy Was, koleżanki i koledzy do uczestnictwa w kolejnej edycji tej olimpiady. Warto!!!

 

Paulina Mazur, Weronika Waleczek, Paulina Przybyło

 

Anna Petřek

Copyrights 2020 By ZSEG Created By StronyDlafirm.eu