Zaproszenie na Galę Szkół Zwolnionych z Teorii

Z przyjemnością informuję, że nasza szkoła znalazła się

w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii 2020/21.

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżniania szkół, w których wyznacznikiem są kompetencje przyszłości. Nasza szkoła znalazła się wśród tych szkół, które aktywnie zmieniają polski system edukacji na bardziej praktyczny.

Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Dziewczyny, Paulina Maur, Paulina Przybyła i Weronika Waleczek, przez cały rok szkolny zdobywały praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowały naszej szkole miejsce w rankingu.

Zapraszam serdecznie na uroczystą Galę, na której zostaną ogłoszone wyniki.

Odbędzie się ona online już w najbliższy wtorek, 15 czerwca 2021 r. o godzinie 19:00 na facebookowej stronie Fundacji Zwolnieni z Teorii,

https://www.facebook.com/zwolnienizteorii

Galę uświetnią wystąpienia inspirujących gości oraz prezentacja wyników badania znajdującego się w raporcie “Odporni na lockdown" - raport o tym, co chroniło dobrostan młodzieży w trakcie pandemii”.

Gala Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii to świętowanie sukcesu całej społeczności szkoły, dlatego Wasza obecność na wydarzeniu pozwoli jeszcze lepiej docenić pracę i rozwój uczniów oraz nauczycieli zaangażowanych w jego realizację.

 

 Anna Petřek

Copyrights 2020 By ZSEG Created By StronyDlafirm.eu