Moje zdrowe śniadanie.

14 maja upłynął termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Moje zdrowe śniadanie”. Konkurs był skierowany dla uczniów z klas 7 i 8 szkół podstawowych z regionu. . Celem konkursu było rozbudzenie w uczniach kreatywności, pomysłowości oraz własnej inicjatywy przy sporządzaniu zdrowych propozycji śniadań. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wpłynęło 29 prac konkursowych. Prace oceniano pod kątem wyglądu, doboru składników, sposobu aranżacji śniadania. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i twórczością.

Jury wyłoniło najlepsze propozycje zdrowych śniadań:

1. miejsce Jan Jakubowski SP w Górkach Wlk.

2. miejsce Karol Puchałka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym

3.miejsce Dominika Lapczyk- SP w Górkach Wlk. oraz Wiktoria Domonik SP1 w Cieszynie

Zwycięzcom gratulujemy!

Dyplomy i upominki będą do odebrania w sekretariacie ZSEG od 1 czerwca.

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział i życzymy wielu sukcesów kulinarnych!

Katarzyna Kimszal

AP

Copyrights 2020 By ZSEG Created By StronyDlafirm.eu