Wyniki ankiety w ramach

Zakończył się  cykl warsztatów  w ramach projektu społecznego "Zwolnieni z teorii " - Energetyki - czy warto? 

 Zwolnieni z Teorii to największa Olimpiada, która inspiruje młodzież do rozwijania samodzielności w działaniu, innowacyjnego myślenia i kreatywności.  

Motywuje uczniów do działania społecznego i samodzielnego budowania własnej przedsiębiorczości, poprzez realizację zaplanowanego projektu. To kompetencje przyszłości, które pozwolą młodym ludziom nie tylko poradzić sobie na rynku pracy, ale też założyć własną firmę. 

 ramach naszego projektu "Energetyki - czy warto ?wzięło udział 51 uczniów. Na każdym spotkania odbył sie krótki wykład, część praktyczna i podsumowanie. Po krótkim wykładzie na temat składu, działania i skutków ubocznych napojów energetycznych, jego uczestnicy przystąpili do wykonania smacznych i zdrowych zamienników energetyków. 

 

 Smoothe przygotowane z świeżych  owoców i warzyw, na bazie wody i mleka z dodatkiem cynamonu, miodu, orzechów włoskich, gorzkiej czekolady. 

Samodzielnie wykonane smoothe, możemy zabrać w butelce na wodę lub w bidonie, do pracy, szkoły, na przejażdżkę na rowerze czy wybierając się w dłuższą podróż a spadki energii i koncentracji niwelować zdrowym zastrzykiem energii. 

 Po warsztatach uczniowie wypełnili ankietę w której odpowiadali na pytania: co dały im te warsztaty?, czy były prowadzone w ciekawy sposób?, czy nadal będą pić napoje energetyczne czy raczej wybiorą zdrowe odpowiedniki?  

Wyniki jednoznacznie wskazują na to że świadomość czym są napoje energetyczne wśród uczestników znacznie wzrosła, a na pytanie czy nadal będą spożywać napoje energetyczne  odpowiedzieli: nie 51,8%, tak ale w mniejszych ilościach 39,3 % i tak, w tych samych ilościach jak spożywali wcześniej i 8,9 %. 

 

uczennice: Paulina Mazur, Weronika Waleczek, Paulina Przybyła 

opiekun: Anna Petřek 

Copyrights 2020 By ZSEG Created By StronyDlafirm.eu