Parę tygodni temu na zajęciach, ustaliliśmy KRĘGOSŁUP MORALNY naszej klasy. Nasz zespół się poznaje i integruje, zależy nam na dobrych relacjach w grupie. Wspólnie ustaliliśmy zasady, którymi będziemy się kierować: ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SZACUNEK DLA SAMEGO SIEBIE, MĄDROŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ, KOLEŻEŃSKOŚĆ, RADOŚĆ ŻYCIA, UCZCIWOŚĆ, ODWAGA, PRACOWITOŚĆ, ZDOLNOŚĆ DO MIŁOŚCI, PRACOWITOŚĆ, OPANOWANIE, KULTURA OSOBISTA, PEWNOŚĆ SIEBIE.
Uczniowie klasy 1TŻ
AP