Dziś w ZSEG patriotyczne akcenty. Odśpiewaliśmy w klasach hymn państwowy, uczniowie ubrani w stylu lat 20 tych zapozowali na " ściance". Harcerki Marysia i Wiktoria złożyły kwiaty pod tablicami patronów Szkoły. Odbył się także konkurs ,quiz historyczny. Pani Kapała wygłosiła przez radiowęzeł wspaniały wykład o historii Macierzy Ziemi Cieszyńskiej. Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc.

Samorząd Uczniowski