godlo

 

pracownie

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów gotowych podzielić się swoim talentem do udziału w konkursie plastycznym: pod hasłem

,, Jestem tolerancyjny”

Cele konkursu:

1.         Popularyzacja wiedzy o tolerancji oraz propagowanie jej idei, kształtowanie postaw akceptacji, szacunku oraz życzliwości dla drugiego człowieka niezależnie od jego przynależności narodowej, etnicznej, kulturowej.

2.         Przeciwdziałanie dyskryminacji, agresji rówieśniczej powodowanej stereotypami i uprzedzeniami.

3.         Rozwijanie postaw obywatelskich, związanych różnymi sposobami reagowania na odmienności związane z wyglądem zewnętrznym, niepełnosprawnością, pochodzeniem narodowym, wyznaniem wiary, światopoglądem.

4.         Rozwijanie zdolności plastycznych.

Kryterium oceny:

•          Walory artystyczne i estetyczne

•          Pomysłowość

•          Zgodność z tematem pracy „ Jestem Tolerancyjny”

•          Czytelność przesłania. Praca powinna prezentować pozytywny stosunek do osób: różnej narodowości, różnej rasy, różnej religii, światopoglądów, płci (chorych, niepełnosprawnych, starszych, biednych i inne)

Warunki przyjęcia pracy plastycznej:

•          Forma pracy – indywidualna – wykonana dowolną techniką plastyczną (ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.).

•          Format prac od A-3 do A2.

•          Każda praca musi być opisana: imię i nazwisko uczestnika, klasa.

•          Praca powinna być wykonana samodzielnie

Terminarz konkursu:

•          Termin oddawania prac: 24.11.2017

•          Termin ogłoszenia wyników konkursu-prawdopodobnie 14.12.2017(Dzień tolerancji w naszej szkole)

Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody, dla wszystkich zaangażowanych punkty.

Prace dostarczyć do gabinetu pedagogów do 24.11.2017r.(gabinet 310)

100-lecie ZSEG

Praktyki w Granadzie 2017

Praktyki - Cordoba 2017

Robert Sowa w ZSEG

Jak zrobić drink bezalkoholowy na herbacie?

POLONEZ "Pan Tadeusz"

"Polsko-ukraiński most ponad granicami"

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com